Hem Masrafsız Bir Şekilde Borsaya Fonlarını Aktar Hem de Çekiliş Hakkı Kazan!

BiLira olarak merkeziyetsiz finansa ve özgür internete verdiğimiz önem her geçen gün artsa da, kripto para borsalarına açılan masrafsız bir kapı olmak en büyük kullanım alanlarımızdan biri. FTX ise şu aşamada kullanıcılarımız tarafından en çok tercih edilen ve TRYB’lerini en fazla aktardıkları merkezi borsa olarak hayatına devam ediyor.

Pazartesi gününe kadar FTX üzerinde sadece TRYB ile dolara endeksli stabil kripto para USDT ve TRYB’ye ait özel finansal ürünler alınıp satılabiliyordu, ancak Pazartesi günkü duyurumuzla, FTX üzerinde BTC-TRYB paritesinin açılışını paylaştık.

19 Ekim 2020 Pazartesi günü FTX üzerinde BTC-TRYB spot işlemlerinin gerçekleşeceğini duyurduk.

Bu gelişmeyi kullanıcılarımız ile kutlamak amacıyla bir kampanya gerçekleştiriyoruz. Daha önce TRYB almamış olan kullanıcılarımız yada BiLira hesabı olmayan kişilerin katılabileceği bu çekilişte, 26 Ekim Pazartesi ile 2 Kasım Pazartesi arasında FTX borsası hesabına TRYB aktarımı yapan kişiler arasından 3 kişiye 1200 TRYB ödülü eşit bir şekilde dağıtıyoruz.

Böylece hem masrafsız bir şekilde FTX hesabınıza fonlarınızı aktarabilir hem de çekiliş hakkı kazanarak 1200 TRYB’yi paylaşma şansına erişebilirsiniz.

Kampanya’ya Katılabilmenin Ön Koşulları Nedir?

Not: Bu kampanya, sadece daha önceden TRYB satın almamış kişiler için geçerlidir.

FTX hesabınıza nasıl masrafsız bir şekilde TRYB göndermeyi videodan izleyebilirsiniz.

2. Birinci adımdaki işlemleri tamamladıktan sonra, 2. seviye kimlik doğrulama için gereken belgeleri ve fotoğrafları sisteme yükledikten sonra, 2. seviye kimlik onayı gerçekleşir ve böylece bu işlemi gerçekleştiren kullanıcılar ekstra bir çekiliş hakkı kazanmaktadır.

Kimlik doğrulama işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenmek için videoyu izleyebilirsiniz.

Siz de bu kampanyaya katılarak, BiLira ile global kripto para borsalarına masrafsız ve ne kadar kolay bir şekilde açılınabileceğini keşfedebilir ve yeni açılan BTC-TRYB paritesinde alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Şartları ve Koşulları:

Genel Uyarılar

Son olarak…

Hiç merak etmeyin, daha önce TRYB satın almış olan kullanıcılarımız için de gelecekte çok güzel kampanyalar planlıyoruz.

Tüm bireyleri açık internet ve özgür finans kavramlarıyla tanıştırma ve katılmalarına olanak sağlama vizyonumuzla çalışmalarımıza tam gaz devam ediyoruz. BiLira, DeFi, kripto paralar yada blokzinciri hakkında sorularınıza cevap bulmak, BiLira deneyimi konusunda önerilerinizi paylaşmak ve güzel sohbetlere dahil olmak için aşağıdaki sosyal medya kanallarımızdan bize katılabilirsiniz.

--

--

Türkiye’nin ilk blokzincir tabanlı stabil kripto para birimiyle tanışın

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
BiLira

Türkiye’nin ilk blokzincir tabanlı stabil kripto para birimiyle tanışın