Ödül Üzerine Ödül Kazandıran Balancer Likidite Havuzu Kampanyası

BiLira olarak merkeziyetsiz finansa ve özgür internete verdiğimiz önemi her fırsatta dile getiriyoruz. Bu sebeple platformumuzda yakın zamanda yer bulacak yeni DeFi Sekmesi’nin devreye alınışını kutlamak amacıyla, gelişmiş bir merkeziyetsiz borsa olan Balancer Finance üzerinde likidite sağlayıcısı olan kullanıcılarımızı ödüllendirmek istedik.

Eylül 15 tarihinde siz değerli kullanıcılarımızla Balancer Exchange üzerinde %40 TRYB — %60 USDC’den oluşan bir likidite havuzunu başlattığımızı açıklamıştık.

Bu doğrultuda Balancer Finance protokolü üzerindeki TRYB / USDC havuzuna 01.10.2020–31.12.2020 tarihleri arasında likidite sağlayan kullanıcılarımıza, katkı miktarına ve süresine göre 5.000 TRYB’ye kadar ödül dağıtacağız.

Böylece katılımcılar yıllık %40’a yakın BAL token getirisine ek, havuza sağlayacakları katkı miktarı nispetinde kampanya sonunda 5.000 TRYB’e kadar ödül elde edebilecekler.

Kampanya’ya Katılabilmenin Ön Koşulları Nedir?

Kampanya’ya nasıl Katılabilirim?

Balancer havuzlarına nasıl likidite sağlanacağını öğrenmek için videoyu izleyebilir ya da buraya tıklayarak Medium yazımızı okuyabilirsiniz.

Balancer Finance’e nasıl likidite eklenir?

Kampanya Şartları ve Koşulları:

Örneğin : 1.000 TRYB ile 01.12.2020–31.12.2020 tarihleri arasında son 1 ayda katkı sağlayanların toplam ödülden kazanacakları rakam, sağlanan miktar olan 1.000 TRYB ve sağlanan süre olan 30 gün üzerinden hesaplanacaktır.

Genel Uyarılar

Türkiye’nin ilk blokzincir tabanlı stabil kripto para birimiyle tanışın

Türkiye’nin ilk blokzincir tabanlı stabil kripto para birimiyle tanışın